{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مریم بی گناه به طرز وحشتناک به قتل رسید!

همسرکشی یکی از تلخ ترین جنایات به حساب می آید.در گذشته وقتی همسرکشی رخ می داد اکثرا شاهد قتل زن به دست مردان بودیم اما امروزه قتل زن و قتل مرد در حال رقابت با هم هستند و همسرکشی با انگیزه های متفاوتی رخ می دهد که دعوای خانوادگی و خیانت بالاترین رده انگیزشی را در همسرکشی دربر دارد.

همسرکشی در حمام خانه!

 پلیس باخبر شد زنی  به نام مریم به طرز مشکوکی در خانه‌اش جانش را از دست داده است. زمانی که پلیس به محل رفت متوجه شد این زن آثار جراحاتی روی بدنش دارد. به دستور بازپرس جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا تحقیقاتی درباره علت اصلی مرگ انجام شود. چند روز بعد پزشکی قانونی اعلام کرد علت مرگ سوختگی درجه‌سه و ضربه‌ای بوده که بر بدن زن وارد شده است.

وقتی شوهر مریم مورد بازجویی قرار گرفت، مدعی شد او باعث سوختگی همسرش شده اما قصدی برای کشتن او نداشته است. این مرد که شهرام نام دارد، گفت: قبل از ازدواج با مریم، با زنی دیگر ازدواج کرده بودم، اما هشت سال بعد او از من جدا شد و رفت من همسر و فرزند نداشتم. وقتی با مریم ازدواج کردم او بیمار بود پیش پزشکان زیادی رفتیم و توانستیم بچه‌دار شویم. او برایم یک پسر به دنیا آورد. من در آمد زیادی نداشتم. زنم پول بیشتری می‌خواست و وقتی بچه به مدرسه رفت هزینه‌های ما بیشتر شد چون پسرم می‌گفت مدرسه دولتی خوب نیست و می‌خواست به مدرسه غیرانتفاعی برود به همین خاطرروی ماشین شخص دیگری مسافرکشی کردم!

سر این مسائل خیلی با هم بحث می‌کردیم تا اینکه روز قتل پسرم از من ٨٠٠‌ هزار تومان برای مدرسه‌اش پول خواست من هم آن پول را به پسرم دادم بعد پسرم گفت که پول در جایی که من گذاشته‌ام، نیست و فقط نخی که دور پول‌ها پیچیده شده بود، هست، فهمیدم زنم برداشته است. سراغش رفتم و با او دعوا کردم با چوب ضربه‌ای به پایش زدم و گفتم ببین پادرد چقدر بد است من با پادرد سر کار می‌روم و تو در خانه هستی.

اعتراف به همسرکشی شوهر مریم

متهم گفت: زنم بیمار دیالیزی بود خیلی اذیت شد و گریه کرد دلم برایش سوخت او را به حمام بردم تا پایش را زیر دوش آب گرم مالش دهم. او را در وان گذاشتم و آب را باز کردم یک‌دفعه جیغ کشید که سوختم تا شیر آب را ببندم چند دقیقه طول کشید وقتی او را از زیر آب بیرون آوردم تنش سوخته بود خواستم همسرم را دکتر ببرم قبول نکرد و گفت آبرویمان جلوی همسایه‌ها می‌رود. چندروزی در خانه بودم یک روز گفت حالش خوب شده و از من خواست سر کار بروم وقتی به محل کار رسیدم پسرم تماس گرفت و گفت حال مادرش بد شده است. وقتی رسیدم دیدم زنم نفس نمی‌کشد من بی گناهم!

با وجود این اقرارها شهرام متهم به قتل شناخته شد!

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها