{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فاصله سنی جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی از سال ۱۳۷۵ به‌صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شده‌است.  جواد عزتی ابتدا در تئاتر فعالیتش را شروع و سپس در سال ۱۳۸۱ اولین کار تلویزیونی‌اش را بازی کرده‌است. جواد عزتی در مجموعه‌های مثل هیچ‌کس، کمربندها را ببندیم، سه دونگ، سه دونگ، مرد هزارچهره، چاردیواری، لطفاً دور نزنیم، دست بالای دست، و دردسرهای عظیم ایفای نقش کرده‌است. جواد عزتی در سریال‌های باغ مظفر، قهوه تلخ و دردسرهای عظیم ۲ و همچنین سینمایی آینه بغل نیز حضور داشت که با همسرش مه‌لقا باقری هم‌بازی بودند. فیلم آینه بغل به کارگردانی منوچهر هادی محصول سال ۱۳۹۶ که جواد عزتی یکی از نقش‌های اصلی آن را بازی کرده‌است، در سه روز اول فروش خود توانست به فروش یک میلیارد و دویست میلیون تومانی دست یابد و رکورد فیلم‌های «فروشنده» و «ساعت پنج عصر» را بشکند و این اتفاق در کنار فروش فیلم اکسیدان، جواد عزتی را تبدیل به پرفروش‌ترین بازیگر سال ۱۳۹۶ ایران کرد.

اختلاف سنی جواد عزتی با همسرش

جواد عزتی بیستمین روز از دی ماه سال 1360 متولد شد و همسرش مه لقا باقری هم متولد خردادماه سال 1360 و چند ماه از آقای بازیگر بزرگتر می باشد.

جواد عزتی

  علت درگذشت برادر جواد عزتی

پدر جواد عزتی، روز چهارشنبه ۲۹ اسفند۹۸ درگذشت و برادرش روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ بر اثر ایست قلبی درگذشت. از برادر این بازیگر اطلاعات زیادی در دست نیست و جایی و در مراسمی با هم دیده نشدند و مشخص نیست که او نیز در حوزه هنری فعالیت داشته و یا شغل دیگری دارد.

جواد عزتی

بیوگرافی جواد عزتی

جواد عرتی با مه لقا باقری ازدواج کرده و متاهل است.او کارش را با اجرای تئاتر های خیابانی شروع کرده است. خودش میگه  تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکرده باشم.اکثر کارهای او تم طنز و اجتماعی داشته اند.

جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری رستورانی به نام ترنج را در میرداماد افتتاح کردند.

جواد عزتی

جواد عزتی

سریال هایی که تاکنون جواد عزتی بازی کرده است :

لطفا دور نزنیم ، هیچ کس ، کمربندها را ببندیم ، باغ مظفر ، سه دونگ سه دونگ ، مرد هزارچهره ، چاردیواری ، دست بالای دست و قهوه تلخ و سریال دردسرهای عظیم. جواد عزتی همچنین در فیلم سینمایی طلا و مس نیز بازی کرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها