{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

علت نگرانی کل ایران برای این دختر چه بود؟

تصویر دخترگمشده تهرانی این روزها در فضای مجازی دست به دست می چرخد. حالا خانواده دختر گمشده به دنبال پیدا کردن ردی از او هستند.خانواده دختر گمشده با انتشار  عکسهای او از مردم درخواست کمک کردند. پلیس نیز به دنبال پیدا کردن سرنخی از دختر گمشده است. اینکه سرنوشت دختر گمشده به کجا ختم می شود هنوز سوال بی پاسخی است. اما این پایان ماجرا نبود و دختر گمشده در یکی از بیمارستانهای پایتخت پیدا شد.

نامش مریم است، مریم صدیقی، 28 ساله. از روز گذشته به طرز مرموزی ناپدید شده و هیچ سرنخی از او در دست نیست. از دیروز تا به امروز عکس  مریم در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام دست به دست می چرخد. در شرح این عکس اینطور نوشته ، مریم صدیقی روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر بازنگشسته است. شماره تلفنی را هم در عکس مشخص است تا اگر احیانا کسی از سرنوشت دخترجوان خبردارد خانواده اش را از نگرانی و چشم انتظاری دربیاورند.

گفت و گو با مادر دختر گمشده

با همان شماره تلفنی که از طرف خانواده دخترگمشده اعلام شده بود تماس گرفتم. پس از چندبار بوق پیرزنی تلفن را پاسخ داد. صدایش می لرزد، خودم را معرفی می کنم. پیرزن بغضش می ترکد. او با گریه می گوید: دیروز ساعت 11 ظهر بود که دخترم برای خرید از خانه بیرون رفت. حوالی ساعت یک ونیم دلم شور زد. امکان نداشت بیشتر از یک ساعت از او بی خبرباشم و یا خبری از من نگیرد. دلشوره ام زمانی بیشتر شد که با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم و خاموش بود.

خواهر بزرگتر مریم نیز در جریان ماجرا قرار گرفت و موضوع مفقودی او به پلیس گزارش شد.

مادر مریم می گوید: الان دلمان مثل سیر و سرکه می جوشد، دخترم ناراحتی قلبی دارد، او خیلی مهربان بود و حتی آزارش به یک مورچه هم نمی رسید. اصلا به خاطر نمی آورم در زندگی اش با کسی دعوا کرده باشد و یا کسی ازاو کینه به دل داشته باشد.

او ادامه می دهد: مریم 6 ساله بود که پدرش را از دست داد، از آن روز تا به حالا برای او و خواهرش هم مادر بودم و هم پدر. او زبان تدریس می کرد اما به خدا کرونا کارش را کنسل کرده بود تا از من مراقبت کنم. حالا که نیست نمی دانم چه کار کنم ، فقط خدا رحم کند تا یک بار دیگر بتوانم او را در آغوش بکشم.

وقتی دختر جوان پیدا شد

هنوز چند ساعتی از گفت و گوی رکنا با مادر مریم نگذشته بود که خبری جدید منتشر شد.

مادر مریم در گفت وگو با خبرنگار رکنا ماجرا را اینطور تعریف کرد:

گویا ساعت حدود 9 شب حوالی خیابان حافظ تصادف می کند و خودروی عامل تصادف نیز فرار می کند.

او ادامه می دهد: فعلا اطلاعاتی دقیقی از چگونگی رخ دادن این حادثه در  دست نیست و ما منتظر هستیم که پزشکان نظریه نهایی خودشان را بدهند.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها