{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

وحشتناک ترین روش برای انتقام از همسر را انتخاب کرد!

زنی برای اینکه از شوهرش انتقام بگیرد، از فردی خلافکار خواست او را تا سرحد مرگ شکنجه کند.

به گزارش شرق، روز 29 اسفند سال گذشته مرد میان‌سالی با پلیس110 تماس گرفت و مدعی شد برای یکی از دوستانش حادثه‌ای رخ داده است. او گفت: امروز هرچه با دوستم خشایار تماس می‌گیرم تلفن را جواب نمی‌دهد. با توجه به اینکه با هم قرار داشتیم و او آدمی نبود که بی‌اطلاع به محل قرار نیاید، نگران شدم و به خانه‌اش رفتم اما در خانه را هم باز نکرد، درحالی‌که خودروی او مقابل خانه‌اش پارک است. می‌ترسم برای خشایار اتفاقی رخ داده باشد.

به‌دنبال این تماس، مأموران کلانتری و آتش‌نشانی راهی خانه خشایار شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی درِ خانه این مرد را باز کردند. مأموران بعد از ورود به خانه خشایار در محدوده وردآورد با بدن نیمه‌جان خشایار درحالی‌که دست و پایش بسته بود، مواجه شدند و دیدند این فرد شکنجه شده است. خشایار بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در شرایطی‌ که وضع جسمی‌اش بد بود، تحت درمان قرار گرفت.

خشایار که تا چندقدمی مرگ رفته بود، با تلاش پزشکان نجات یافت و پس از بهبودی نسبی در تحقیقات به مأموران گفت: به‌خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم، او مدتی است که من را رها کرده و همراه بچه‌ام به خانه پدری‌اش رفته و من تنها زندگی می‌کنم. روز حادثه داخل خانه بودم که ناگهان در باز شد و دو مرد وارد شدند. آنها دست و پایم را بستند و یکی از آنها به قصد مرگ من را کتک زد و بعد هم وسایل خانه و اسناد و مدارکم را به سرقت بردند.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شدند و پس از انجام تحقیقات گسترده و با توجه به ورود به خانه با کلید و اطلاع مردان شکنجه‌گر از محل مدارک و اسناد شاکی، این احتمال مطرح شد که طراح این سرقت خشن، فردی آشناست. در ادامه تحقیقات کارآگاهان به همسر 45ساله شاکی مشکوک شدند، اما زن میان‌سال هر بار با صحنه‌سازی و ادعای دروغین سعی در تغییر مسیر تحقیقات داشت. کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت در بررسی‌های خود مطلع شدند همسر خشایار به نام بهنوش با مرد خلافکاری در ارتباط است. این مرد خلافکار به نام بابک جرائم زیادی در پرونده خود داشت.

مچنین مشخص شد که بهنوش حدود 150 میلیون تومان به حساب بابک در چندین تراکنش واریز کرده است. زمانی که این مدارک در مقابل بهنوش قرار گرفت، زن میان‌سال چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت: با شوهرم اختلاف داشتم و همین اختلاف باعث شده بود کینه او را به دل بگیرم. کینه از خشایار روز‌به‌روز بیشتر می‌شد و در نهایت تصمیم به انتقام‌ گرفتم. باید فردی را استخدام می‌کردم که نقشه‌ام را اجرا می‌کرد. در نهایت با بابک آشنا شدم و او قبول کرد از خشایار انتقام بگیرد. از آنجایی‌ که بابک در این مدت به من علاقه‌مند شده بود، تصمیم گرفته بود با شکنجه مرگ‌بار، خشایار را از سر راه بردارد. روز حادثه کلید خانه را به بابک دادم و او همراه دوستش به خانه رفتند و نقشه انتقام‌گیری را اجرا کردند.

سرهنگ کارآگاه علی فرخ‌پو، سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: با اعتراف بهنوش، تحقیقات برای دستگیری بابک و همدستش ادامه پیدا کرد، اما بابک که از ماجرای دستگیری بهنوش باخبر شده بود، اقدام به فرار کرد و در نهایت کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند مرد جوان و همدستش را چند روز قبل در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران دستگیر کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان در بررسی‌های اولیه پلیسی به جرم خود اعتراف کردند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها