{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قیمت محصولات سایپا 25 تیرماه 1400

قیمت محصولات سایپا اعلام شده است.قیمت محصولات سایپا با جزئیات کامل در این خبر ذکر شده است.قیمت محصولات سایپا از جمله کوییک r امروز با افت قیمت همراه بوده است.قیمت محصولا سایپا امروز نزولی شد دلیل این کاهش قیمت ذکر شده است.قیمت محصولات سایپا را در جدول زیر مشاهده نمایید

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که با شروع آخرین هفته تیرماه «کوییک R» در بازار افت دو میلیون تومانی را تجربه کرد و سایر محصولات سایپا نیز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

نزولی شدن محصولات سایپا در بازار در حالی شکل گرفت که امروز دلار شکل صعودی به خود گرفته بود، اما دلیل این نزول از سوی فعالان بازار خودرو تعطیلی نمایشگاه ها و مراکز شماره گذاری عنوان می شود. دو هفته گذشته نمایشگاههای خودرو به دلیل شیوع کرونا به صورت رسمی تعطیل اعلام شدند، هرچند این تعطیلی بیش از آنکه رسمی باشد اسمی است و مشاهدات بازار نشان از آن دارد که نمایشگاه داران چندان به آن توجهی نمی کنند.

قیمت محصولات سایپا

البته با وجود بی توجهی نمایشگاه داران به تعطیلی رسمی مراکز شماره گذاری در حاضر به طور کامل تعطیل هستند و در صورتی که معامله ای هم در بازار صورت گیرد امکان شماره گذاری وجود ندارد به همین دلیل در حال حاضر بازار در حالت سکون بسر می برد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار خودرو «کوییکR » امروز افتی دو میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن به ۱۶۱ میلیون تومان رسید، این افت در حالی برای «کوییکR » ثبت شد که «کوییک معمولی» همانند سایر محصولات سایپا بدون تغییر و با قیمت ۱۵۶ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «تیباصندوقدار» در بازار تغییری نداشته در بازار ۱۳۴ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «تیبا۲» معمولی امروز بدون تغییر در بازار ۱۴۰ میلیون تومان قیمت خورد.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها