{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

روستایی عجیب و باور نکردنی به نام "کانداکور" در هندوستان واقع است که باعث شوکه شدن مخاطبان شد و پس از آن به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت. خبرها حاکی از آن است که مردم این روستا در کمال آرامش و راحتی به زندگی با عقرب ها می پردازند و این تنها مختص به جوانان این روستا نمی باشد

روستایی عجیب و غریب که عقرب می پرستند!  + عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

اخیرا رسانه های سراسر جهان در مورد روستایی عجیب و باور نکردنی به نام "کانداکور" واقع در هندوستان خبرهایی منتشر کردند که باعث شوکه شدن مخاطبان شد و پس از آن به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت. خبرها حاکی از آن است که مردم این روستا در کمال آرامش و راحتی به زندگی با عقرب ها می پردازند و این تنها مختص به جوانان این روستا نمی باشد بلکه تمام مردم این روستا اعم از کودکان،نوجوانان،میان سالان و کهن سالان با عقرب ها بازی می کنند و عقرب ها هیچ ضرری به آنها نمی رسانند.

اما این قبیله که عقرب ها را می پرستند و با آن ها در کمال آرامش زندگی می کنند،بسیار عجیب و باورنکردنی بود که عجیب ترین قسمت آن این بود که آنها پس از بازی کردن با عقربها ، آنها را در دهان خود قرار میدادند و می خوردند و با این وجود هنوز هیچ گزارشی در طی این چند سال از این روستا در مورد گزیدگی توسط عقرب منتشر نشده است.

جالب است بدانید که در این روستا معبدی برای پرستش عقرب ها ساخته و بنا نهاده شده است که روزانه تعداد زیادی از اهالی این روستا به معبد می روند و عقرب ها را ستایش می کنند و این نوع پرستش در نوع خود بسیار عجیب و باور نکردنی می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون