{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ثبت نام سایپا

ثبت نام سایپا

نحوه فروش محصولات سایپا

فروش محصولات سایپا از این طریق یا به صورت قرعه کشی و یا در برهه‌ای هم به صورت ثبت نام سایپا مستقیم صورت می‌پذیرد. اما لازمه‌ی هر دو این موارد ثبت نام سایپا است. تمام بخش‌نامه‌ها و طرح‌های فروش شرکت سایپا را می‌توانید رد ساین رسمی این شرکت مشاهده کنید. همچنین کارت مربوط به ثبت نام را نیز می‌توانید با ورود به بخش www.saipa.iranecar.com در سایت این شرکت در دسترس داشته باشید. در این بخش از سایت زمان ثبت نام، زمان قرعه کشی و نتایج قرعه کشی اعلام می‌شود. اما برای ثبت نام سایپا چه باید کرد؟ در ادامه به تشریح مراحل لازم برای آن می‌پردازیم.

نیازمندی‌های لازم برای ثبت نام سایپا

ثبات نام سایپا نیاز به دو دسته نیازمندی‌ها دارد. در وهله اول ثبت نام در داخل سایت این مجموعه نیاز به یک شماره موبایل به نام خود فرد خواهد داشت. هر کاربر برای ثبت نام سایپا نیاز است تا از طریق کد ملی خود وارد شود. در ادامه شماره تماسی که در بخش ثبت نام نیز وارد می‌شود باید به نما خود فرد و مطابق با کد ملی وی باشد. در مراحل بعدی مدارک دیگری اعم از داشتن گواهینامه رانندگی و اطلاعات مربوط به آدرس منزل خواهید داشت که در ادامه تشریح خواهیم نمود.

گام اول وارد کردن کد ملی و رمز ورود

در اولین قدم از ثبت نام سایپا وارد آدرس اینترنتی www.saipa.iranecar.com شوید. در قسمت بالا و سمت راست صفحه این بخش از سایت می‌توانید لینک ثبت نام را ملاحظه کنید که در تصویر زیر نیز آن را برای شما مشخص نموده‌ایم.

ثبت نام سایپا

در قسمتی که با فلش قرمز مشخص شده کلیک کنید تا وارد بخش ثبت نام سایپا شوید.

گام دوم وارد مشخصات

با ورود به لینک بالا و زدن گزینه ثبت نام وارد صفحه جدیدی می‌شوید که در شکل زیر آن را مشاهده می‌کنید:

ثبت نام سایپا

در انتهای این مرحله از ثبت نام سایپا باید روی گزینه "تا کنون ثبت نام نکرده‌اید؟" که با فلش قرمز نیز مشخصا شده است، کلیک کنید.

با ورود به بخش ثبت نام با صفحه جدیدی روبرو خواهید شد. در این مرحله از ثبت نام سایپا باید مشخصات خود را در چند بخش وارد کنید. در بخش اول باید اطلاعات شخصی و مشخصات خود را وارد نمایید. در زیر می‌توانید بخش مربوط به مشخصات خود را مشاهده کنید.

ثبت نام سایپا

با پر کردن تمام مشخصات شخصی که باید به صورت دقیق و مطابق با مدارک شناسایی خود شما باشد، می‌توانید به مرحله بعد ثبت نام سایپا بروید.

وارد کردن مشخصات بانکی و سایر اطلاعات

با اتمام مشخصات فردی و شناسایی در ادامه صفحه با شکل زیر روبرو می‌شود.

ثبت نام سایپا

در این قسمت نیاز به وارد کردن اطلاعات بانکی خود اعم از شماره شبا و همچنین شماره گواهینامه خود دارید. همچنین باید روی تمام گزینه‌های درج شده در این بخش نیز تیک بزنید.

در قدم بعدی نوبت به وارد کردن مشخصا محل سکونت شما می‌رسد. شکل زیر مشخصات مورد نیاز را به شما نشان می‌دهد.

ثبت نام سایپا

ابتدا آدرس محل سکونت خود را وارد کرده و سپس شماره موبایل و تلفن ثابت و همچنین آدرس ایمیل خود را نیز وارد کنید.

با وارد کردن این مشخصات، تقریباً تمام مراحل ثبت نام سایپا را طی کرده‌اید. حالا در انتهای صفحه باید رمز عبور خود را انتخاب نمایید. دقت کنید که این رمز را باید به خاطر بسپارید. زیرا از این پس باید با استفاده از این رمز ورود وارد سایت شده و مراحل مربوط به ثبت نام سایپا را انجام دهید. در انتها روی گزینه "من ربات نیستم" کلیک کرده و مراحل ثبت نام سایپا را به اتمام برسانید.

ثبت نام سایپا برای شرکت در قرعه کشی

بعد از طی کردن مراحل بالا برای ثبت نام سایپا حالا دیگر شما در سایت عضو شده‌اید و با هر بار که بخش‌نامه سایپا در سایت درج شد، می‌توانید برای خرید خودرو و قرعه کشی محصولات سایپا اقدام نمایید. برای این کار تنها کافی است در بخش ورود به سایت این بار به جای ثبت نام، کد ملی و رمز ورود خود را وارد کرده و سپس گزینه من ربات نیستم را انتخاب و در نهایت گزینه ورود را بزنید. با وارد شدن در حساب کاربری خود می‌توانید در زمان اعلام بخش‌نامه‌ها خودروهای مورد نظر خود را انتخاب و برای ثبت نام آن‌ها اقدام کنید. دقت کنید که در زمان ثبت نام سایپا باید تمام اطلاعات را به صورت دقیق و بدون اشتباه وارد کنید تا در زمانی که در قرعه کشی برنده شدید، هیچ مشکلی از این بابت گریبانگیر شما نباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

عنوان

راهنمای ثبت نام سایپا

اخبار مرتبط